KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

 Środki czystości

Naturalne i ekologiczne środki czystości.

Bazujące na naturalnych ekstraktach i ziołach, wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych składników, w 100% biodegradowalne i wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi … takie właśnie są ekologiczne środki naturalne, które posiadamy w swojej ofercie. Odpowiednio dobrane składniki potrafią działać jeszcze skuteczniej niż te, które wytwarzane są sztucznie w laboratoriach… a przy okazji nie działają drażniąco na skórę czy układ oddechowy. Pietruszka, pomarańcza, cytryna… to nie tylko wspaniały dodatek do potraw i soku, ale bardzo skuteczne składniki, które stanowią bazę wielu naszych produktów – działają antybakteryjne, czyszcząco i odkażająco, a ich stosowanie jest bezpieczne nawet w środowisku dziecięcym. Co więcej – są w 100% biodegradowalne co oznacza, że nie szkodzą środowisku i zwierzętom. 

Ecover to belgijska marka produkująca ekologiczne środki czystości. Produkty powstają z naturalnych, roślinnych i mineralnych substancji czyszczących. Marka opracowała również substancję myjącą na bazie drożdży. Artykuły Ecover są wolne od fosforanów, fosfonianów, optycznych wybielaczy, pierwiastków z grupy chlorowców jak również organizmów modyfikowanych genetycznie. W ofercie producenta znajdują się produkty do czyszczenia, proszki i płyny do prania, tabletki do zmywarek.

 

Produkty ekologiczne linii Ekos są stworzone przez włoskiego producenta certyfikowanych produktów ekologicznych Pierpaoli. Są one doskonałą propozycją dla wszystkich, którym zależy na środowisku.Najbardziej topowymi produktami są: najskuteczniejsze na rynku ekologiczne tabletki do zmywarki (nie pozostawiają białych smug), orzeźwiające i nawilżające żele pod prysznic czy wydajny płyn do prania wełny i delikatnych tkanin.Tak, jak i inne produkty firmy Pierpaoli Ekos są badane na zawartość niklu, kobaltu i chromu (wartości niższe niż 0,4 ppm), stworzone na bazie naturalnych lub identycznych z naturalnymi konserwantów, bez składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych. Co więcej zapach produktów stworzony został z naturalnych olejków eterycznych, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia różnych alergii. Bezpieczne dla środowiska wodnego.

(info:naturepolis.pl, naturaorganika.pl, eko-dystrybutor.pl)

Napisz do nas

Logo NaturaRaj
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal
Magdalena Kamińska
Pokrzydowo 139A
87-312 Pokrzydowo
tel.: 501236020
Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020