KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

 Słodycze

Firma Ania specjalizuje się w ciasteczkach zdrowego smaku. Wypiekane bez tłuszczu z najlepszych składników naturalnych, bez polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Utrwalane przez wypiek w wysokiej temperaturze i niskiej zawartości wody, są pożywne i bogate w pełnowartościowe składniki odżywcze dodając energię i witalność. W ofercie firmy Ania znajdą Państwo zarówno produkty ekologiczne jak i naturalne, są to: batony musli, herbatniki, ciastka, gofry, andruty, muffinki, chrupki.

Ekoflorka jest marką słodyczy bio, w której zawarliśmy tradycyjne sposoby wytwarzania, oryginalny smak oraz najwyższą jakość certyfikowanych surowców pochodzących z upraw rolnictwa ekologicznego. Nasze słodycze produkowane są ręcznie - łącznie z etapami formowania i pakowania. Dbałość o wysoką jakość produktów przekłada się również na ich niepowtarzalny smak. Naszym sztandarowym produktem jest KRÓWKA BIO, która produkowana jest według naszej receptury a smakiem nawiązuje do tradycyjnych krówek. Oferujemy również czekolady bio gorzkie (70%) i mleczne (38%), lizaki bio oraz pierniki bio.

Malwa powstała w 1993 roku. Pierwszą działalności firmy była produkcja makaronów. W 1997 roku uruchomiliśmy nowy zakład w którym rozpoczęliśmy produkcję ciastek kruchych i ptysiowych. W tym czasie również rozpoczęliśmy prace nad opracowaniem nowych receptur tak aby wytwarzane przez nas wyroby zarówno makarony jak i ciastka posiadały cechy żywności prozdrowotnej, inaczej funkcjonalnej. Opracowaliśmy szereg nowych innowacyjnych receptur. Produkty nasze znalazły nabywców wśród małych dzieci, osób chorych na cukrzycę, osób chcących zachować smukłą sylwetkę jak również wśród wegan i wegetarian. W 2006 r. Firma nasza uzyskała unijny certyfikat produkcji żywności ekologicznej i od tamtego czasu do naszej oferty weszły produkty wytwarzane z surowców ekologicznych.

Santini- firma działa na polskim rynku od 2008 roku. Jest jedną z pierwszych firm zajmującą się dystrybucją ksylitolu oraz produktów na bazie ksylitolu. Od 2010 roku firma produkuje czekolady, cukierki, lizaki i inne słodycze z ksylitolem i wielką wagę przykłada do pochodzenia produktów. W ofercie znajduje się tylko i wyłącznie fiński ksylitol. Każda importowana partia jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami i dokumentami przewozowymi. Dla naszych klientów stanowi to gwarancję, że produkt, jaki otrzymują, jest naturalny, oryginalny i bezpieczny. W ofercie mamy lizaki Mniam-Mniam o różnych smakach i czekolady z owocami i orzechami.

AKAKSYLITOLKI ® drażetki, w których substancją słodzącą jest ksylitol. Całkowicie naturalne składniki.Miętowe i owocowe.

Napisz do nas

Logo NaturaRaj
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal
Magdalena Kamińska
Pokrzydowo 139A
87-312 Pokrzydowo
tel.: 501236020
Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019