KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

 Przetwory

Przetwory ekologiczne to prawdziwa spiżarnia pełna smakowitych skarbów, to zdrowie i szlachetne receptury cenione od pokoleń. Ekologiczne przetwory warzywne pozbawione są niepotrzebnych konserwantów i polepszaczy smakują dokładnie tak, jak za dawnych lat, kiedy to nasze babcie własnoręcznie przygotowywały zapasy do spiżarni na zimę z zebranych z pola, czy ogródka zdrowych i dorodnych warzyw.

Przetwory BIO i naturalne szczególnie przydatne są w sezonach, kiedy trudno o świeże, ekologiczne warzywa. Stanowią idealny dodatek do rozmaitych potraw i przystawek. Są również zdrową i atrakcyjną przekąską do podjadania między posiłkami. Przetworzone naturalnymi metodami zachowują wszystkie zdrowotne właściwości. Szczególnie cenne są kwaszone i kiszone przetwory warzywne. Ogórki kiszone czy kapusta kwaszona mają nawet więcej składników odżywczych niż świeże warzywa.

W naszej ofercie można znaleźć przetwory warzywne m.in.: buraczki, barszcze, sałatki, ogórki, pasty, pasaty, pesto, humusy, smalczyki, paprykarze, sosy, oliwki i kapusty poniższych producentów:

Żywność Ekologiczna BIO FOOD sp. z o.o. od samego początku swojego powstania tj. od 1994 roku zajmuje się wyłącznie przetwórstwem owoców i warzyw ekologicznych.Przetwórnia skoncentrowana jest na produkcji wysokiej jakości soków owocowych, soków owocowo-warzywnych, soków z warzyw kiszonych, smoothie. Uzupełnieniem asortymentu są przetwory owocowo-warzywne takie jak: korniszony, kapusta kiszona, sałatki warzywne powidła śliwkowe, masło sezamowe i zupy ekologiczne.

Piwniczka Babuni to przetwory wytwarzane od ponad 15 lat, starannie wg. tradycyjnej polskiej receptury. Jesteśmy producentem 100 % naszego asortymentu.Nasze wyroby są odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej wybierają produkty zdrowe, smaczne oraz wartościowe, a co za tym idzie naturalne i tradycyjne – takie jakie mogli próbować w dzieciństwie, zrobione właśnie przez Babcię.Składniki używane przy produkcji pochodzą z najczystszych regionów Polski – głównie z Kaszub oraz Borów Tucholskich.Produkty Piwniczki Babuni to wyroby naturalne, nie zawierają konserwantów i innych dodatków chemicznych. Receptury z których korzystamy są nasze, oryginalne.

Ogródek Dziadunia to rodzinna firma, która wykorzystuje receptury, z historią sięgającą XIX wieku. Maja w swojej ofercie ponad 60 produktów opartych na rodzinnych zapiskach.Kierują się w swojej pracy 4 wartościami – Zdrowo Naturalnie Smacznie Rodzinnie.

Firma VITAPOL Sp. J. powstała w 1989 roku z mieszanki WIEDZY, PASJI i  zamiłowania DO TEGO CO DOBRE. Firma na swoją siedzibę wybrała malownicze miasto, jakim jest Podkowa Leśna. Początkowo firma produkowała przetwory owocowo-warzywne wg klasycznych polskich receptur.Była to głównie produkcja pod marką VITAPOL na rynek polski. Z czasem realizowaliśmy także zlecenia eksportowe, często współpracując z większymi podmiotami. W ciągu ostatnich 10 lat z sukcesem wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowości, jak soki 0% cukru, konfitury, czy musztardy. Te osiągnięcia zachęcają nas do ciągłego wysiłku i poszukiwań nowych smaków. Wszystkie produkty firmy oparte są na własnej, „domowej” recepturze. Do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa. Nie stosujemy sztucznych konserwantów, barwników i chemicznych aromatów. Firma kładzie także duży nacisk na ekologię i dbałość o środowisko, dlatego też wszystkie nasze produkty pakowane są w opakowania podlegające recyklingowi. W ofercie firmy znajdują się obecnie syropy wysokosłodzone, soki bezcukrowe,soki z kiszonych warzyw o właściwościach oczyszczających i antyseptycznych,konfitury, zupy, marynaty, specjały staropolskie jak żur, chrzan, barszcz i kilka rodzajów musztard oraz ketchupów.

 

Napisz do nas

Logo NaturaRaj
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal
Magdalena Kamińska
Pokrzydowo 139A
87-312 Pokrzydowo
tel.: 501236020
Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019