KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

 O nas

Czas jeść zdrowo


Pozytywnym trendem, który panuje od jakiegoś czasu jest zdrowa dieta. To idea szeroko promowana przez młodych ludzi, na przykład w social mediach. Wiele osób dzięki temu zaczęło zauważać korzyści płynące ze starannego układania swojego jadłospisu i czytania składów spożywanych artykułów. Budowanie świadomości społeczeństwa skutkuje tym, że żywność ekologiczna coraz częściej gości na talerzach konsumentów. Dlatego nie tylko jesteśmy hurtownią, ale działamy również jako producent BIO jedzenia. Dostarczamy zdrowe wyroby, których wiele osób oczekuje na sklepowych półkach.


Bioprodukty spożywcze


Nasza hurtownia z żywnością ekologiczną dostarcza starannie wyselekcjonowany wybór bioproduktów spożywczych.Nasi klienci mogą wybrać żywność ekologiczną, między innymi przetwory - ogórki, dżemy, konfitury, buraki, hummus takich marek jak Ogródek Dziadunia, BIOFOOD czy Piwniczka Babuni. Oferujemy również BIO ciecierzycę, figi czy
daktyle, których jesteśmy producentem. Dostępne sa również słodycze (ciasta, cukierki, czekolady), w których nie ma niezdrowego cukru.


Składniki na wyroby z naszej oferty pochodzą z certyfikowanych, przyjaznych dla środowiska upraw. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że stawiając na naszą hurtownię decydują się na wybór najlepszych bioproduktów.

 

Zaufaj producentowi z pasją do zdrowej diety

Zachęcamy do zakupu żywności ekologicznej w naszej hurtowni – niech najlepsze, wyłącznie naturalne składniki znajdą się na Twoim talerzu każdego dnia. Zachęcamy również firmy, które poszukują godnego zaufania producenta bioproduktów spożywczych.


Usługi: sortowanie, etykietowanie, foliowanie, magazynowane.
Po niżej kilka przykładowych zdjęć.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : 501-236-114

 

 

Pod tym linkiem znajdziesz nasz certyfikat Agro Bio Test 

Napisz do nas

Logo NaturaRaj
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal
Magdalena Kamińska
Pokrzydowo 139A
87-312 Pokrzydowo
tel.: 501236020
Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020