KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

 O nas

NaturaRaj jest hurtownią oraz producentem żywności ekologicznej i naturalnej.

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do osób, które chcą dbać o właściwe odżywianie w życiu codziennym. Jesteśmy producentem marki NaturaRaj , która charakteryzuje się znakomitą jakością, smakiem oraz składem. Mamy głowę pełną pomysłów!

Doceniamy naturalność i wiemy, jakie pyszne, fantastyczne w smaku mogą być produkty ekologiczne i naturalne. Gwarantujemy, że jesteśmy rzetelnym dystrybutorem i producentem żywności ekologicznej, który spełni wymagania i posiada certyfikat jakości ekologicznej wydany przez Agro Bio Test . Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom będziemy na bieżąco poszerzać swoją ofertę, aby każdy klient mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

Pakowanie produktów z certyfikatem

Nasza firma oferuje usługi konfekcjonowania produktów sypkich ekologicznych i konwencjonalnych w opakowaniach różnego rodzaju. Pakowalnia jest certyfikowana przez Agro Bio Test. Stawiamy na człowieka i Jego pracę, dlatego oferujemy usługę ręczną przy pomocy zgrzewarek. Konfekcjonujemy zarówno małe jak i duże partie surowców wszelkiego rodzaju: kasze, ryże, zboża, płatki zbóż, przyprawy, orzechy, bakalie, nasiona.
Usługi: sortowanie, etykietowanie, foliowanie, magazynowane.
Po niżej kilka przykładowych zdjęć.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : 501-236-114

 

 

Pod tym linkiem znajdziesz nasz certyfikat Agro Bio Test 

Napisz do nas

Logo NaturaRaj
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal
Magdalena Kamińska
Pokrzydowo 139A
87-312 Pokrzydowo
tel.: 501236020
Projekt i wykonanie asmedia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020